Nedobrzdíš – neukecáš

Červen 2014


Tak mám za sebou první nehodu na motorovém jednostopém vozidle. Jak je vidět, odnes to hlavně předek – plexi, budíky, řidítka a zpětné zrcátko. Zbytek tak nějak pobral pravý padák. Doufám, že se podaří dát nějak dohromady ty budíky, protože to je největší položka co jsem zatím koukal. Zbytek půjde snad nějak opravit, případně se jedná o celkem malé položky.

Hop nahoru

27.06.2014


Oprava zatím hotová jen z poloviny. I když to je asi silný slovo, spíše se jedná o uvedení motorky do pojízdného stavu. Stále schází vyměnit poškozené díly. Naštěstí díky soudruhům z PRC se snad povede opravu uskutečnit za celkem rozumnou částku. Budíky mají cca za 2500,- a na ostatní s.re bílý tesák. I když řidítka by se taky slušelo opravit, aby mě pak nebolely záda, přeci jen jezdit s jednou rukou pokrčenou, není úplně ideální stav.

Hop nahoru

08.07.2014


Tak po dalších pár dnech jsou hotové i řidítka. V hlavě je i plán na opravu budíků, předpokládám, že o víkendu jej uskutečním. Nová řidítka jsou trochu streetstyle, ale snad se s nimi bude jezdit dobře. Testovací jízda po parkovišti byla v pohodě, ale teprve až delší vzdálenost ukáže jestli mě třeba nebudou bolet záda. A když už fotím každou kravinu, tak tady jsou fotky z výměny řidítek.

Hop nahoru

15.02.2015


Takže asi po 3/4 roce proběhla poslední úprava aby Hornet vypadal jako při koupi. Sice to plexi nesedí jak bych si představoval, ale to se snad časem vyřeší. Tedy až pojedu někam, kde jde i něco upravit.

Hop nahoru